Alchemy bar atölyesinde simya mucizesi ile tanışın

Alchemy bar atölyesinde simya mucizesi ile tanışın
Alchemy bar atölyesinde simya mucizesi ile tanışın

Six Senses Kaplankaya, uluslararası sürüdürülebilirlik  felsefesi ışığında Alchemy Bar atölye çalışmalarında misafirlerini doğanın mucizeleri ve insanlığın kadim bilgileri  ile yeniden buluşturuyor. Six Senses Kaplankaya’nın organik bahçesinde yetiştirilen bitkilerden yaratılan ve doğal malzemelerle üretilen mumlar ve kişisel bakım ürünleri ile doğa dostu bir yaşamın anahtarı sunuluyor. 

Six Senses Kaplankaya’nın uzman ekibi tarafından  yönetilen atölye çalışmalarında misafirler, doğal meyvelerden maskeler, uçucu yağlar ve kişisel bakım malzemelerinin yapımını öğrenirken, markanın dünya çapında ünlü olan sürdürülebilirlik ve doğa dostu felsefesine ortak oluyor. Misafirlerin kendileri ve doğa ile yeniden bağ kurmalarını amaçlayan Alchemy Bar atölyesinde, insanlığın binlerce yıldır deneyimlerle keşfettiği doğal metotlar misafirlerle paylaşılıyor.

Alchemy Bar atölye çalışmalarının yanı sıra  Six Senses Kaplankaya; plastik kullanımını sıfır düzeyine indirmek, çevre dostu temizlik ürünleri kullanmak, enerji tasarrufu konularında da hassasiyetle çalışmalarını sürüdüyor. 2022 itibariyle plastiksiz bir hayata geçmeyi hedefleyen Six Senses Kaplankaya doğaya karşı saygılı ve iç içe olmayı amaçlayan çalışmalarını Alchemy Bar atölyelerinde misafirleriyle paylaşıyor. 

Six Senses Kaplankaya, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu unutulmaz deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Hibya Haber Ajansı

Benzer Haberler