Barbaros'tan yeni projelere “EVELALLAH”

Barbaros'tan yeni projelere “EVELALLAH”
Barbaros'tan yeni projelere “EVELALLAH”

Söz Müziği Barış Manço’ya, düzenlemesi Volga Tamöz ait “Evelallah” kısa sürede radyolarda en fazla çalınan şarkılardan biri haline gelirken, Barbaros şarkı ile ilgili “Katıldığım her yayın sonrası iyi ki bu şarkıyı tekrar seslendirmişsiniz, sesinize çok yakışmış gibi yorumlar alıyorum. Barış Manço’nun şarkısını günümüzdeki genç dinleyicilerle tekrar buluşturmak bana gurur verdi” diyor. 

Yaz ayları içinde söz ve müziği Sadettin Dayıoğlu, düzenlemesi Sabi Saltıel'e ait yeni bir şarkı ile dinleyicilerle buluşacak olan sanatçı, ayrıca 2021 yazı içinde Balkanların en önemli seslerinden Lena Kovacevic ile bir düet yapmaya da hazırlanıyor.  

Pandemi nedeniyle gerçekleştiremediği Dario Moreno Senfonik Projesi’nin hazırlıklarına da hız veren Barbaros, Dario Moreno şarkılarını orijinal dillerinde ve senfoni orkestrası eşliğinde İzmir’den başlayarak gerçekleştireceği turne ile Avrupa’ya taşıyacak. 

2021 / 22 sezonu için Televizyon proje tekliflerini değerlendiren sanatçı, bu kez müzik eğlence konseptli bir programla izleyici karşısında olmayı planlıyor. 

Daha önce yayınladığı albüm ve teklilerle müzikseverlerin beğenisini toplayan Barbaros’un yeniden yorumladığı “Evelallah” DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverler tarafından ilgiyle takip ediliyor. 

Hibya Haber Ajansı