Dünyaca ünlü şarkıcıların yeni çıkışları

Dünyaca ünlü şarkıcıların yeni çıkışları
Dünyaca ünlü şarkıcıların yeni çıkışları

Zoe Wees – Golden Wings EP - Hold Me Like You Used To

Zoe Wees ilk EP’si “Golden Wings”i ve “Hold Me Like You Used To” adlı üçüncü single’ını beraber yayımlayacağını duyurdu. 5 parçalık EP, sadece geçen yıldan bu yana her ikisi de dünya çapında yarım milyardan fazla dinlemeye ulaşarak Avrupa çapında hit olan iki single'ı "Control" ve "Girls Like Us"ı da içeriyor. 

Zoe Wees yeni single’ı Hold Me Like You Used To” için şunları söyledi: “Bu, çok sevdiğiniz ve yakın hissettiğiniz birini kaybetmek üzerine bir şarkı. Şarkıyı vefat eden büyükanneme adadım. O kadar güçlü ve eğlenceli bir kadındı ki hala onun harika enerjisini hissedebiliyorum. Büyükannem benim ilham kaynağım ve onun hala yanımda olduğunu biliyorum” dedi.

Zoe Wees “Golden Wings EP” için şunları söyledi: “Şarkıların her biri otobiyografik olmakla beraber benim için çok özeller. EP’yi yazmak benim için bir bakıma terapi niteliği taşıyordu ve her parça kendimle baş etmeme yardımcı oldu. Annemin söylediğine göre aramızdan ayrılanlar yukardan bize altın kanatlarla bakıyorlarmış. Bu yüzden EP’yi “Golden Wings” olarak adlandırdım ve her aklıma geldiğinde büyükannemin yukardan bana baktığını düşünüyorum” dedi.

Holly Humberstone - The Walls Are Way Too Thin

Holly Humberstone yeni single’ı “The Walls Are Way Too Thin”i yayımladı! Olağanüstü sözleri ve görselleriyle dikkat çeken yeni single “The Walls Are Way Too Thin”in yayımladı. Şarkının genç sanatçının kariyerinde bir dönüm noktası olacağı şüphesiz. Derin bir hikâye anlatıcılığı tarafına sahip olan sanatçı Holly Humberstone bu parçayı kendini klostrofobik ve kaybolmuş hissettiği bir dönemde yazdığını belirtti. Müzik videosu ise kendi evinde bile evde hissedememenin getirdiği panik halini yansıtıyor.

JP Cooper – Holy Water

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı JP Cooper “Holy Water”da babasından öğrendiği ders olan her düştüğünde yeniden ayağa kalkma konusu üzerinde duruyor. 2021 gelecek birçok yeni müzikle JP’nin en heyecan verici yılı olacağa benziyor. 

Şanatçı daha önce son birkaç yılın en hit 10 şarkısından ikisi, kendisinin de yazımına eşlik ettiği Joan Blue’nun unutulmaz şarkısı “Perfect Strangers”i ve dünya çağında 600 milyondan fazla dinlenen “September Song”u seslendirmişti. JP ayrıca kısa süre önce iTunes listesinde ilk 10’a ulaşan Emily Burns’ün “Is It Just Me?” adlı şarkısının yeni versiyonunda da yer almıştı.

Lana Del Rey – Blue Banisters - Text Book - Wildflower Wildfire

Mart ayında yayımladığı 7. stüdyo albümü “Chemtrails Over The Country Club”da yakaladığı başarının ardından yetenekli sanatçı Lana Del Rey şimdi de “Blue Banisters”, “Text Book” ve “Wildflower Wildfire” adlı 3 yeni şarkısını sevenleriyle buluşturuyor. Parçaların üçünün de sözleri Lana’ya ait olmakla beraber Los Angeles’da kaydedildiler.

Hibya Haber Ajansı

Benzer Haberler