Grafton, yeni yatırımla Türkiye pazarına girdi

Grafton, yeni yatırımla Türkiye pazarına girdi
Grafton, yeni yatırımla Türkiye pazarına girdi

Türkiye’ye yapılan yeni yatırımlarını değerlendiren Gi Group Türkiye Ülke Müdürü David Riboni “Covid-19'un neden olduğu olumsuz etkiler sürmesine rağmen Gi Group Türkiye, 2021'in başında trendin tersine gitmeye ve Grafton markasını pazara sunmaya karar verdi. Grafton, profesyonel açık pozisyonlar için seçme ve yerleştirme pazarında global lider bir şirket olarak Türkiye pazarında da hizmet verecek. Gi Group markalarının Türkiye'deki değeri de bu anlamda zenginleşecek” dedi. 

Grafton Türkiye’nin diğer büyükşehirlerinde de ofis açmayı planlıyor

Riboni, Grafton'un, işverenlere ve adaylara piyasadaki fırsatlar hakkında benzersiz bir fikir vermesi ve işe alım sürecini mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli hale getirmesi açısından Türkiye'deki yapılanmasında stratejik bir değer olacağına kesinlikle inandıklarını ifade etti ve şöyle devam etti: “Halihazırda İstanbul'da bulunan Grafton Ekibimiz, İstanbul ofisinden Türkiye’nin her yerindeki uzman yetenek grupları ve endüstri sektörleri için özel işe alım çözümleri sağlıyor; yakında Türkiye'nin diğer büyükşehirlerinde de varlığımızı genişleteceğiz ” dedi. 

 

Kritik ve doldurulması zor profesyonel alımlarında yenilikçi teknikler uygulanıyor

Grafton markasının Avrupa’da sürdürülebilir bir başarıya ulaştığını ve güçlü bir itibara sahip olduğuna dikkat çeken Grafton’dan Sorumlu Kıdemli İş Direktörü Berat Demirel ise “Grafton ruhunu yenilik, sıkı çalışma, profesyonellik ve müşteri hizmetlerinde mükemmellik ile somutlaştıracak son derece yetenekli bir ekip oluşturduk. Grafton Türkiye ekibimiz, müşterilerimizin kurumsal hedeflerini anlama ve müşterimizin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu yüksek nitelikteki adayları bulmak için yenilikçi teknikler uygulama konusunda uzmanlaşmış durumda. Ekibimiz; kritik ve doldurulması zor profesyonel açık pozisyonların zamanında ve bütçeye göre doldurulmasını sağlamak için tüm pazar bilgileri ve global iç görülerinden faydalanacak” dedi. 

Hibya Haber Ajansı

Benzer Haberler