Millenicom, ‘Arkadaşını Getir’ yarışması devam ediyor

Millenicom, ‘Arkadaşını Getir’ yarışması devam ediyor
Millenicom, ‘Arkadaşını Getir’ yarışması devam ediyor

SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, fiber hızında ev internetini en uygun fiyata kullanmak isteyenler için kampanyalar ve yarışmalar düzenlemeye devam ediyor. Millenicom’un sektörde bir ilke imza atarak, 10 yıla kadar bedava internet kazanma şansı sunduğu ‘Arkadaşını Getir’ yarışmasını kazananları belli oldu. Millenicom’un avantajlı dünyasına katılmak isteyenler, taahhütlü ve taahhütsüz 16 mbps, 35 mbps ve 100 mbps hızında internet paketlerini kapsayan yarışmaya büyük ilgi gösterdi.  Nisan Haziran ayları arasında en çok arkadaşını Millenicom abonesi yapan birinci 10 yıl, ikinci 5 yıl, üçüncü ise 3 yıl boyunca bedava internet kullanma hakkı kazandı.

Millenicom’un gerçekleştirdiği ‘Arkadaşını Getir’ yarışması, gördüğü büyük ilgi üzerine geri dönüyor. Millenicom’un bol hediyeli yarışması ‘Arkadaşını Getir’, abonelerden gelen yoğun talep üzerine 1 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında yeniden başlayacak. En çok arkadaşını Millenicom abonesi yapan kullanıcılardan birincinin 10, ikincinin 5, üçüncünün ise 3 yıl ücretsiz internet hakkı kazandığı ‘Arkadaşını Getir’,  1 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında da kazandırmaya devam edecek.

Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, fiber hızında, uygun fiyatlı internet kullanımının yaygınlaşması için cazip kampanyalar düzenlediklerini belirterek şunları söyledi: “Türkiye’de internet kullanıcılarının daha uygun fiyatlara, kaliteli ve hızlı internete erişim hakkını, ödüllü kampanyalarımızla ve ‘müşteri merkezli kusursuz hizmet’ anlayışımızla desteklemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda farklı ihtiyaçlara özel yapılandırdığımız paketler sunuyoruz. Fiyat garantisi isteyenlere taahhütlü, dönemsel internet kullanımına ihtiyaç duyan veya öncesinde herhangi bir söz vermeden hizmet kalitemizi deneyimlemek isteyenler için taahhütsüz seçeneklerimiz mevcut. Yarışmamıza yönelik büyük ilgi, sektörde önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı bir kez daha gösterdiği için mutluyuz. Mevcut müşterilerimiz ve Millenicom dünyasıyla tanışmak isteyenler için yeni kampanyalar ve yarışmalar düzenleyeceğiz. Millenicom farkıyla internet kullananlar her zaman kazanmaya devam edecekler.”dedi.

Hibya Haber Ajansı