Sepet Dolusu Fırsatlar MediaMarkt’ta

Sepet Dolusu Fırsatlar MediaMarkt’ta
Sepet Dolusu Fırsatlar MediaMarkt’ta

Yılın neredeyse tamamında teknolojiseverlere özel gerçekleştirdiği kampanyalarla iddialı fırsatlar sunan MediaMarkt, 21 Mayıs Cuma gününden 25 Mayıs sabahına kadar geçerli olacak ve birçok kategoriyi kapsayan “Sepet Dolusu Fırsatlar” kampanyasını başlattı.

Akıllı telefonlar farklı model ve renk alternatifleriyle indirime giriyor

Hafta sonuna özel Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Note10 Lite 128GB akıllı telefon Ay Tozu Grisi, Ateş Kırmızısı ve Duman Siyahı renk alternatifleriyle birlikte, Samsung Galaxy Note 20 256GB akıllı telefon ise Mistik Bronz Mistik Gri ve Mistik Yeşil renk alternatifleriyle satışa sunulacak.

Sinema veya stadyum atmosferi yaşatan ürünler indirimde

Kampanyada birçok kategoriden ürün indirime girerken film izlerken evi sinemaya, spor karşılaşmalarını takip ederken de stadyuma çeviren ürünlerde de çeşitli fırsatlar sunuluyor. Buna göre Philips 55PUS7805 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV, Philips 43PUS7805 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV, Samsung 55Q70T 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV satılıyor. Kampanyada ses sistemleri de indirime giren ürün kategorileri arasında yer alıyor.

Televizyon alana Soundbar hediye

Samsung 65TU8500 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV satışa sunulurken bu ürünle birlikte HW-T450 Soundbar indirimli olarak satılacak. İndirimli Soundbar kampanyası seçili farklı televizyonlarda da geçerliyken Samsung 65Q95T 65" 163 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV alana Samsung HW-Q70T 3.1 Kanal 330W Dolby Atmos ve DTS:X (Vertical Surround Engine Teknolojisi) Soundbar hediye edilecek. Buna ek hediye Soundbar kampanyası, aynı satış fiyatına sahip Samsung 75Q70T 75" 189 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV’de de geçerli olacak.

Küçük ev aletlerinde büyük fırsatlar

Özellikle pandemi sürecinde evde geçirilen vaktin artmasıyla en çok tercih edilen ürünlerden olan küçük ev aletleri de kampanyada indirime giriyor. MediaMarkt Türkiye Arnica Tesla Premium ET14320 toz torbasız süpürge’yi, Philips FC9331/07 Power Pro City AAA Enerji Sınıfı torbasız süpürgeyi, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge ve Paspası, Altus AL 616 2'si 1 Arada Süpürge özel fiyatlarla satılıyor. Kampanyaya bu ürünlere ek olarak buhar ve buhar kazanlı ütüler, blender setler, çay ve dikiş makineleri de dahil olacak.

Kulaklıklar, hoparlörler ve aksesuarlarda indirime giriyor

Sepet Dolusu Fırsatlar kampanyasında akıllı telefon veya ev aletlerinin yanı sıra farklı marka ve fiyat aralığında kablosuz kulaklık ve bluetooth hoparlörler, şarj ve taşınabilir şarj cihazları, telefon kılıfları, hafıza kartları veya telefon tutucuları gibi ürünler de indirime giriyor.

Hibya Haber Ajansı

Benzer Haberler